Suche

Ikonický skrutkovač prichádza v novom šate:

Pavel Roman

Pavel Roman >

X

Používanie je jednoduchšie ako kedykoľvek predtým

  • Charakteristické vlastnosti: Typická silueta a ľahkosť.
  • Regulácia rýchlosti: Citlivejšie skrutkovanie vďaka regulácii rýchlosti.
  • Nový LED displej: Zmena stavu vždy na očiach.

Hladké krivky, moderné logo: Bosch znovu vynašiel IXO a opakovane tak podčiarkol jedinečnosť akumulátorového skrutkovača, ktorý sa medzi domáci majstrami teší kultovému statusu. Charakteristickým znakom nového akumulátorového skrutkovača IXO je jeho elegantný dizajn s typickou siluetou a ešte vyššou ľahkosťou. Každodenný pomocník skrutkuje skrutky ľahšie ako kedykoľvek predtým vďaka funkcii regulácie rýchlosti. Čím silnejšie je spínač stlačený, tým rýchlejšie IXO skrutkuje. Touto presnou reguláciou rýchlosti sa odlišuje od bežných skrutkovačov rovnakej triedy dostupných na trhu. IXO skrutkuje citlivejšie a materiálu pridáva na kráse ako žiadny iný skrutkovač. Poškriabané plochy alebo nábytok, popraskané drevo, poškodené skrutky alebo zaskrutkované príliš hlboko – to všetko je už minulosť. Ergonomická rukoväť sadne do ruky ešte pohodlnejšie vďaka kompletne zaoblenému mäkkému uchopeniu. Používateľ môže teraz vždy sledovať, ako dlho ešte môže svoj IXO používať: tri LED trvalo signalizujú stav nabitia akumulátora. Jemný k materiálom, ľahko použiteľný – nový IXO od Bosch.

Jednoduché ovládanie až po nabíjanie

Vďaka výkonnému pracovnému LED svetlu dokáže IXO osvetliť každú skrutku. Zostáva verný svojej intuitívnej tradícii otáčania v oboch smeroch: Pri stlačení spínača vpred IXO skrutky uťahuje; ak je spínač stlačený vzad, uvoľňuje ich. Navyše je možné IXO nabíjať prostredníctvom mikro USB kábla. Nabíjacia stanica je k dispozícii samostatne a slúži na praktické uloženie skrutkovača IXO počas pracovných prestávok.

Predaných okolo 18 miliónov kusov – príbeh IXO

Akuskrutkovač IXO sa vydal na cestu za dobytím sveta pred viac ako 15 rokmi. Dnes je najobľúbenejším ručným elektrickým náradím – doteraz sa predalo okolo 18 miliónov kusov tohto skrutkovača. Kultový status si získal nielen svojou jedinečnosťou, ale aj obalom. IXO toho zvládne jednoducho viac: skrutkovanie skrutiek v ťažko prístupných miestach, otváranie fliaš vína, ochucovanie jedál, rezanie rôznych materiálov – každodenný pomocník zvládne toto všetko a s deviatimi rôznymi adaptérmi toho zvládne aj viac. IXO tiež opakovane vábi pozornosť svojim typickým vzhľadom, ako napríklad výročným dizajnom IXO Gold & Black 2018 alebo IXO Swarovski 2010, keď tento pomocník v štýlovom diamantmi osadenom puzdre zvládal využitie v domácnosti aj na záhrade. IXO – viac než len ručné elektrické náradie.

Nový IXO je k dispozícii ako Classic alebo Colour Edition od októbra 2019. Všetky ceny sú odporúčané maloobchodné ceny vrátane DPH.

Fotografie:

https://www.bosch-pt.com/ptmediapool/dlgallery.htm?code=yYrp4LDXQccjk9w

Kontakt pre novinárov:

Adéla Lišková

Telefon: +420 728 360 250

E-mail: Adela.liskova@cz.bosch.com

Bosch Group je vedúcim medzinárodným dodávateľom technológií a služieb. Spoločnosť celosvetovo zamestnáva približne 400 000 zamestnancov (stav k 31. 12. 2019). Za rok 2019 dosiahla firma obrat 77,7 miliardy eur. Činnosť Bosch Group sa člení do štyroch obchodných oblastí: Mobility Solutions, Priemyselná technika, Spotrebný tovar a Energetika a technika budov. Ako popredná spoločnosť v oblasti Internetu vecí, Bosch ponúka inovatívne riešenia pre inteligentné domácnosti, inteligentné mestá, prepojenú mobilitu a prepojený priemysel. Využíva svoje znalosti senzorových technológií, softvéru a služieb, taktiež svoj vlastný IoT cloud k tomu, aby zákazníkom ponúkol prepojené riešenia naprieč oblasťami – a to z jediného zdroja. Strategickým cieľom Bosch Group je prinášať inovácie pre prepojený život. Bosch zlepšuje kvalitu života na celom svete vďaka výrobkom a službám, ktoré sú inovatívne a vzbudzujú nadšenie. Stručne povedané, Bosch vytvára technológie, ktoré sú „Stvorené pre život“. Bosch Group zahŕňa spoločnosť Robert Bosch GmbH a viac ako 440 dcérskych a regionálnych spoločností vo vyše 60 krajinách sveta. Po započítaní predajných a servisných partnerov pokrýva globálna vývojárska, výrobná a obchodná sieť spoločnosti Bosch takmer všetky krajiny. Základom pre ďalší rast firmy je jej sila inovácií. Bosch v oblasti výskumu a vývoja zamestnáva 72 600 ľudí v 126 lokalitách po celom svete a takmer 30 000 softvérových inžinierov..

Spoločnosť založil v roku 1886 v Stuttgarte Robert Bosch (1861–1942) ako „dielňu pre jemnú mechaniku a elektrotechniku“. Obchodno-právna štruktúra spoločnosti Robert Bosch GmbH zaisťuje podnikateľskú samostatnosť Bosch Group. To umožňuje spoločnosti dlhodobo plánovať a investovať do dôležitých podnikateľských zámerov pre zabezpečenie budúcnosti. 92 percent majetkových podielov spoločnosti Robert Bosch GmbH vlastní charitatívna nadácia Robert Bosch Stiftung GmbH / Nadácia Roberta Boscha. Väčšinové hlasovacie práva sú v rukách spoločnosti Robert Bosch Industrietreuhand KG, ktorá má zároveň tiež právo vykonávať funkciu spoločníkov. Ostatné podiely a hlasovacie práva majú členovia rodiny Boschových a Robert Bosch GmbH.

Viac informácií na www.bosch.com, www.bosch.sk, www.iot.bosch.com, www.bosch-press.sk, twitter.com/BoschPress.

Stále hľadáte niečo?