Suche

Bosch prináša revolúciu vo svete domácich majstrov vďaka ručnému elektrickému náradiu: Prvá svetová YOUseries od Bosch pre domácich majstrov

Pavel Roman

Pavel Roman >

X

Simple, Compact, Different

 • Simple: Mimoriadne intuitívne ovládanie aj bez predchádzajúcich skúseností
 • Compact: Traja malí akumulátoroví každodenní pomocníci s udivujúcou silou
 • Different: YOUseries je menšie, jednoduchšie a elegantnejšie než čokoľvek iné

„Simple. Compact. Different.“ Tento slogan jednoznačne definuje novú YOUseries od Bosch, predstavujúcu revolúciu vo svete DIY. Vďaka YOUseries je možné DIY úlohy vykonávať jednoducho a elegentne. Akumulátorový skrutkovač, multibrúska a ručný vysávač nadchnú luxusným vzhľadom aj svojou mimoriadnou kompaktnosťou. Každodenná práca s radom náradia YOUseries je zážitkom nie len pre vaše ruky ale aj oči. Presvedčte sa, že vďaka YOUseries má sila nový rozmer. Produkty sú o 50 % menšie než 12V verzie, ale napriek tomu prekvapivo výkonné a silné a vďaka vyššej kapacite akumulátorových článkov optimalizované pre príslušné aplikácie. Bez ohľadu na to, či ide o vŕtanie, skrutkovanie, brúsenie alebo vysávanie. YOUseries vám pomôže skrášliť váš domov rýchlo, pohodlne a bez väčších skúseností. Produkty sú balené v dizajnových boxoch, ktoré je možné v domácnosti ľahko uložiť. Sú vám vždy po ruke. DIY úlohy ešte nikdy neboli jednoduchšie.

Výkonné, ale elegantné: Štýlový spôsob na ľahké zaskrutkovanie skrutky

Zaobstarali ste si skrinku alebo kuchynskú poličku, ktorá čaká na zmontovanie? Vďaka akumulátorovému skrutkovaču od YOUseries je všetko možné: Či už vŕtate, skrutkujete alebo uvoľňujete skrutky – stačí požadovanú funkciu zvoliť posuvným voličom a zrozumiteľnými symbolmi na vrchu nástroja a môžete začať. Nastavenia voľby prevodu a smeru otáčania sa vykonávajú jednoducho a nie je nutné nad nimi premýšľať. Aj rýchlosť možno premenlivo upravovať s využitím spúšťača rýchlosti. Zapálení domáci majstri tak majú možnosť zmontovať napríklad spálňové skrinky a diely k sebe presne zoskrutkovať bez toho, aby došlo k poškodeniu plôch. Vďaka bezuhlíkovému motoru funguje akumulátorový skrutkovač zo série YOUseries mimoriadne efektívne pri akomkoľvek využití, bez ohľadu na projekt: Tento mimoriadne kompaktný a výkonný motor umožňuje zaskrutkovať 90 skrutiek s veľkosťou 4 x 40 milimetrov na jedno nabitie 4,0 Ah akumulátora.

Univerzálny všestranný pomocník: Brúsenie nebolo nikdy jemnejšie

Akumulátorová multibrúska zo série YOUseries je určená na malé až stredne veľké projekty. Povrch rýchlo a ľahko mení na zamatovo hebký – nezáleží na tom, či je predmetom projektu doska na kuchynskú poličku, záhradné kreslo alebo dekoratívny kúsok nábytku. Vďaka praktickej a ľahko použiteľnej konštrukcii sadne bezchybne do ruky a prenikne aj do stiesnených priestorov. Toto výkonné, avšak kompaktné náradie je možné ľahko zapnúť alebo vypnúť jediným tlačidlom v hornej časti. Okrem toho ho možno pripojiť k všetkým bežným jednotkám na odsávanie prachu Bosch prostredníctvom uchytenia na odsávanie prachu pružnou hadicou, vďaka čomu bude váš domov po dokončení akéhokoľvek projektu dokonale čistý. Opasková spona na hadici umožňuje kreatívnym domácim majstrom dosiahnuť ešte vyššiu mieru slobody: jednoducho pripevnite sponu na opasok nohavíc tak, aby hadica neprekážala – a potom: začnite brúsiť.

Univerzálny každodenný pomocník: Štýlové vysávanie

Praktický akumulátorový prenosný vysávač dopĺňa množstvo malých každodenných pomocníkov série YOUseries – a využiť ho možno v každej situácii. Pri domácom majstrovaní alebo dokonca na cestách, napríklad v aute počas kempovania. Vysáva veľa nečistôt – vrátane omrviniek, prachu, nečistôt a zvieracích chlpov – veľmi rýchlo a vďaka integrovanému filtru aj používateľsky prívetivo. Filter je možné vyčistiť alebo vymeniť rýchlo a ľahko v niekoľkých jednoduchých krokoch.

Tieto tri akumulátorové nástroje série YOUseries sú dodávané s pripojovacím portom USB-C, a tak ich možno ľahko a rýchlo nabiť pomocou USB nabíjačky. K dispozícii budú od októbra 2019. Nasledovať budú ďalšie nástroje série YOUseries. Všetky ceny sú odporúčané maloobchodné ceny vrátane DPH.

Špecifikácie YOUseries Drill
Napätie/kapacita akumulátora3,6 V Li-Ion/4,0 Ah
Rýchlosť bez zaťaženia v 1./2. prevode0 – 300/0 – 1000 ot./min.
Skľučovadlo10 mm Auto-Lock
Veľkosť nástroja (dĺžka x šírka x výška)150 x 45 x 160 mm
Max. mäkký krútiaci moment9,2 Nm
Max. veľkosť skrutky5 x 60 mm
Max. priemer vŕtania do dreva/kovu10/6 mm
Hmotnosť vrátane 4,0 Ah akumulátora600 g
Rozsah dodávky/odporúčaná maloobchodná cena vrátane DPH
 • Holý vrátane súpravy bitov a magnetického držiaka bitov: 99,99 €
 • Stroj vrátane 3,6V akumulátora, 4,0 Ah, nabíjacieho USB kábla súpravy bitov a magnetického držiaka bitov: 129,99 €

Špecifikácie YOUseries Sander
Napätie/kapacita akumulátora3,6 V Li-Ion/4,0 Ah
Rýchlosť bez zaťaženia14 000 ot./min.
Počet kmitov bez zaťaženia28 000 ot./min.
Priemer orbitu1,2 mm
Veľkosť brúsneho papiera37 cm²
Veľkosť nástroja (dĺžka x šírka x výška)150 x 80 x 117 mm
Hmotnosť vrátane 4,0 Ah akumulátora350 g
Rozsah dodávky/odporúčaná maloobchodná cena vrátane DPH
 • Holý stroj vrátane súpravy brúsnych papierov: 69,99 €
 • Stroj vrátane 3,6V akumulátora, 4,0Ah, nabíjacieho USB kábla a súpravy brúsnych papierov: 99,99 €
 • Uchytenie na odsávanie prachu (príslušenstvo): 19,99 €

ŠpecifikácieYOUseries Vac
Napätie/kapacita akumulátora3,6 V Li-Ion/4,0 Ah
Podtlak (turbína)42 mbar
Prúdenie vzduchu (turbína)1,1 m³/min.
Objem nádoby250 ml
Veľkosť nástroja (dĺžka x šírka x výška)290 x 80 x 91 mm
Hmotnosť vrátane 4,0 Ah akumulátora610 g
Rozsah dodávky/odporúčaná maloobchodná cena vrátane DPH
 • Holý stoj dodávaný vrátane štrbinovej hubice: 59,99 €
 • Stroj vrátane akumulátora 3,6V 4,0Ah, nabíjacieho USB kábla a štrbinovej hubice: 89,99 €
 • Náhradný filter (príslušenstvo): 8,99 €

Zmeny vyhradené.

Fotografie:

#1844231, #1844256, #1844257, #1844258

Kontakt pre novinárov:

Martin Steinlehner
Tel.: +49 711 758-3132
Email: Martin.Steinlehner@de.bosch.com

Robert Bosch Power Tools GmbH, divízia Bosch Group, je jedným z popredných svetových poskytovateľov elektrického náradia, príslušenstva pre elektrické náradie a meracích nástrojov. V roku 2018 dosiahlo jej zhruba 20 000 zamestnancov obrat vo výške 4,6 miliardy eur, z čoho 85 percent v krajinách mimo Nemecko. So značkami ako Bosch a Dremel sa divízia zameriava na potreby zákazníkov a veľký technický pokrok. Kľúčovými faktormi úspechu sú sila a tempo v oblasti inovácií. V roku 2019 divízia Bosch Power Tools opäť uvedie na trh viac ako 100 nových výrobkov vo svojich štyroch obchodných oblastiach – elektrické nástroje, príslušenstvo, meracie nástroje a záhradné náradie.

Bosch Group je vedúcim medzinárodným dodávateľom technológií a služieb. Spoločnosť celosvetovo zamestnáva približne 410 000 zamestnancov (stav k 31. 12. 2018). Predaj firmy za rok 2018 dosiahol hodnotu 78,5 miliardy eur. Činnosť Bosch Group sa člení do štyroch obchodných oblastí: Mobility Solutions, Priemyselná technika, Spotrebný tovar a Energetika a technika budov. Ako popredná spoločnosť v oblasti Internetu vecí, Bosch ponúka inovatívne riešenia pre inteligentné domácnosti, inteligentné mestá, prepojenú mobilitu a prepojený priemysel. Využíva svoje znalosti senzorových technológií, softvéru a služieb, taktiež svoj vlastný IoT cloud k tomu, aby zákazníkom ponúkol prepojené riešenia naprieč oblasťami – a to z jediného zdroja. Strategickým cieľom Bosch Group je prinášať inovácie pre prepojený život. Bosch zlepšuje kvalitu života na celom svete vďaka výrobkom a službám, ktoré sú inovatívne a vzbudzujú nadšenie. Stručne povedané, Bosch vytvára technológie, ktoré sú „Stvorené pre život“. Bosch Group zahŕňa spoločnosť Robert Bosch GmbH a viac ako 460 dcérskych a regionálnych spoločností vo vyše 60 krajinách sveta. Po započítaní predajných a servisných partnerov pokrýva globálna vývojárska, výrobná a obchodná sieť spoločnosti Bosch takmer všetky krajiny. Základom pre ďalší rast firmy je jej sila inovácií. Bosch v oblasti výskumu a vývoja zamestnáva 68 700 ľudí v 130 lokalitách po celom svete.

Spoločnosť založil v roku 1886 v Stuttgarte Robert Bosch (1861–1942) ako „dielňu pre jemnú mechaniku a elektrotechniku“. Obchodno-právna štruktúra spoločnosti Robert Bosch GmbH zaisťuje podnikateľskú samostatnosť Bosch Group. To umožňuje spoločnosti dlhodobo plánovať a investovať do dôležitých podnikateľských zámerov pre zabezpečenie budúcnosti. 92 percent majetkových podielov spoločnosti Robert Bosch GmbH vlastní charitatívna nadácia Robert Bosch Stiftung GmbH / Nadácia Roberta Boscha. Väčšinové hlasovacie práva sú v rukách spoločnosti Robert Bosch Industrietreuhand KG, ktorá má zároveň tiež právo vykonávať funkciu spoločníkov. Ostatné podiely a hlasovacie práva majú členovia rodiny Boschových a Robert Bosch GmbH.

Viac informácií na www.bosch.com, www.bosch.sk, www.iot.bosch.com, www.bosch-press.sk, www.twitter.com/BoschPress.

Stále hľadáte niečo?