Suche

Presný tvar krov a okrajov trávnikov: Nové nožnice na kry a trávu Bosch EasyShear

Pavel Roman

Pavel Roman >

X

Aku pomocník do záhrady 2 v 1

  • Strihanie, lemovanie, tvarovanie – všetko iba s jedným prístrojom
  • Ovládanie jednou rukou vďaka ľahkému a kompaktnému dizajnu
  • Diamantové nože švajčiarskej kvality pre presnosť
  • Výmena noža bez náradia v ráde sekúnd

Bosch spopularizoval nožnice na trávu a kry: V roku 2007 boli nožnice Isio celosvetovo prvými nožnicami na trávu a kry s lítiovo-iónovým akumulátorom. S EasyShear ponúka Bosch univerzálny nástroj na drobné kosenie, zastrihávanie a rezanie v záhrade a nadväzuje tak na úspešnú históriu. S hmotnosťou iba 530 gramov je ľahký, pohodlne sadne do ruky, ľahko sa skladuje, a preto je vždy poruke. Aku nožnice na kry a trávu kombinujú dve funkcie v jednom prístroji a sú vhodné na zastrihávanie okrajov trávnikov a na tvarovanie a orezávanie krov a krovín. Rýchlo, ľahko a presne vytvaruje trávniky, levanduľové kry alebo buxusy. Laserom rezané a diamantom brúsené kvalitné nože zo Švajčiarska sú zárukou čistých a presných rezov. Výmena noža prebieha ľahko a bez akýchkoľvek nástrojov: Jednoducho otočíte nožnice na bok a posuniete kryt, potom vložíte nadstavec a posuniete kryt späť na pôvodné miesto. Či už ako nožnice na trávu alebo kry, je EasyShear pripravený na použitie za niekoľko sekúnd.

Vďaka LED displeju majú používatelia vždy prehľad o tom, ako dlho sú nožnice na trávu a kry pripravené na použitie. Pokiaľ je potrebné akumulátor nabiť, kontrolka LED sa rozsvieti na červeno. Nabíjanie prebieha ľahko pomocou micro USB kábla.

EasyShear bude k dispozícii od marca 2020. Všetky ceny sú odporúčané maloobchodné ceny vrátane DPH.

Parametre prístrojaEasyShear
Napätie/kapacita akumulátora3,6 V lítium-ión/1,5 Ah
Dĺžka noža na kry120 mm
Šírka noža na trávu80 mm
Rozstup zubov8 mm
Prevádzkový čas na jedno nabitie batérie40 min.
Hmotnosť≤ 530 g
Rozsah dodávky/odporúčaná maloobchodná cena vrátane DPH

Zmeny sú vyhradené
Prístroj s integrovaným akumulátorom 1,5 Ah, nôž na trávnik a kry a micro USB kábel v balení: 59,99 €

Kontakt pre novinárov:

Adéla Lišková
Tel.: +420 728 360 250
Email: Adela.Liskova@cz.bosch.com
Web: www.bosch-garden.com

Robert Bosch Power Tools GmbH, divízia Bosch Group, je jedným z popredných svetových poskytovateľov elektrického náradia, príslušenstva pre elektrické náradie a meracích nástrojov. V roku 2019 dosiahlo jej zhruba 20 000 zamestnancov obrat vo výške 4,8 miliardy eur, z čoho 85 percent v krajinách mimo Nemecko. So značkami ako Bosch a Dremel sa divízia zameriava na potreby zákazníkov a veľký technický pokrok. Kľúčovými faktormi úspechu sú sila a tempo v oblasti inovácií. V roku 2020 divízia Bosch Power Tools opäť uvedie na trh viac ako 100 nových výrobkov vo svojich štyroch obchodných oblastiach – elektrické nástroje, príslušenstvo, meracie nástroje a záhradné náradie.

Bosch Group je vedúcim medzinárodným dodávateľom technológií a služieb. Spoločnosť celosvetovo zamestnáva približne 400 000 zamestnancov (stav k 31. 12. 2019). Za rok 2019 dosiahla firma obrat 77,7 miliardy eur. Činnosť Bosch Group sa člení do štyroch obchodných oblastí: Mobility Solutions, Priemyselná technika, Spotrebný tovar a Energetika a technika budov. Ako popredná spoločnosť v oblasti Internetu vecí, Bosch ponúka inovatívne riešenia pre inteligentné domácnosti, inteligentné mestá, prepojenú mobilitu a prepojený priemysel. Využíva svoje znalosti senzorových technológií, softvéru a služieb, taktiež svoj vlastný IoT cloud k tomu, aby zákazníkom ponúkol prepojené riešenia naprieč oblasťami – a to z jediného zdroja. Strategickým cieľom Bosch Group je prinášať inovácie pre prepojený život. Bosch zlepšuje kvalitu života na celom svete vďaka výrobkom a službám, ktoré sú inovatívne a vzbudzujú nadšenie. Stručne povedané, Bosch vytvára technológie, ktoré sú „Stvorené pre život“. Bosch Group zahŕňa spoločnosť Robert Bosch GmbH a viac ako 440 dcérskych a regionálnych spoločností vo vyše 60 krajinách sveta. Po započítaní predajných a servisných partnerov pokrýva globálna vývojárska, výrobná a obchodná sieť spoločnosti Bosch takmer všetky krajiny. Základom pre ďalší rast firmy je jej sila inovácií. Bosch v oblasti výskumu a vývoja zamestnáva 72 600 ľudí v 126 lokalitách po celom svete a takmer 30 000 softvérových inžinierov.

Spoločnosť založil v roku 1886 v Stuttgarte Robert Bosch (1861–1942) ako „dielňu pre jemnú mechaniku a elektrotechniku“. Obchodno-právna štruktúra spoločnosti Robert Bosch GmbH zaisťuje podnikateľskú samostatnosť Bosch Group. To umožňuje spoločnosti dlhodobo plánovať a investovať do dôležitých podnikateľských zámerov pre zabezpečenie budúcnosti. 92 percent majetkových podielov spoločnosti Robert Bosch GmbH vlastní charitatívna nadácia Robert Bosch Stiftung GmbH / Nadácia Roberta Boscha. Väčšinové hlasovacie práva sú v rukách spoločnosti Robert Bosch Industrietreuhand KG, ktorá má zároveň tiež právo vykonávať funkciu spoločníkov. Ostatné podiely a hlasovacie práva majú členovia rodiny Boschových a Robert Bosch GmbH.

Viac informácií na www.bosch.com, www.bosch.sk, www.iot.bosch.com, www.bosch-press.sk, twitter.com/BoschPress.

Stále hľadáte niečo?