Suche

Tlačová informácia #Elektrické náradie
Zdieľať tlačovú informáciu

Účinná proti odolným nečistotám: Akumulátorová čistiaca kefa UniversalBrush od spoločnosti Bosch

Malé tornádo s maximálnym výkonom

  • Ľahké a rýchle čistenie bez námahy
  • Rôzne nadstavce na rôzne povrchy
  • Vodotesna na čistenie v mokrom prostredí
Pavel Roman

Pavel Roman >

X

Blíži sa jarné upratovanie? Ešte účinnejšie a dôkladnejšie čistenie – to teraz umožňuje kefa UniversalBrush od spoločnosti Bosch. Akumulátorová čistiaca kefa s rotačnou hlavou a rôznymi nadstavcami odstraňuje odolné nečistoty aj z tých najťažšie prístupných miest a zároveň je šetrná k povrchom. Úporné ručné drhnutie je už minulosťou. Kuchyňa, kúpeľňa, gril, stoličky a ďalšie: Kefa UniversalBrush je šikovná pomocníčka v domácnosti – v interiéri i exteriéri – a vďaka nej sa povrchy opäť lesknú. Malé tornádo sa nezastaví, ani keď to už ostatní vzdali: Kefa UniversalBrush rotuje aj pri silnejšom tlaku, a umožňuje tak výkonné čistenie.

Rôzne nadstavce – nespočetné možnosti čistenia

Akumulátorová čistiaca kefa je vodotesná a je možné ju použiť s čistiacimi prostriedkami na čistenie za sucha i za mokra. Súčasťou balenia je päť kusov príslušenstva: tri nadstavce, ktoré je možné vymeniť pomocou jednoduchého zaskakovacieho systému – kefa, jemná kefa a držiak hubky – a tiež abrazívna odolná hubka a neabrazívna hubka z mikrovlákna. Kefa je vhodná na čistenie silno znečistených povrchov, ako sú dlaždice a škáry znečistené vodným kameňom, alebo na čistenie diskov automobilov. Malá jemná kefa uľahčuje odstraňovanie nečistôt z ťažko prístupných miest, ako sú rohy, okolie vodovodných kohútikov alebo okenné a dverové profily. Rôzne čistiace hubky je možné použiť s držiakom hubky a jednoducho ich upevniť pomocou suchého zipsu. Hnedá abrazívna odolná podložka spoľahlivo odstraňuje obzvlášť odolné usadeniny, napríklad pripálené na grilovacom rošte, v liatinovej panvici alebo v rúre – a bez námahy odstraňuje aj malé škvrny od hrdze.
S modrou hubkou z mikrovlákna vyčistíte nerezové hrnce, sklokeramickú dosku a drez vrátane armatúr rovnako rýchlo a šetrne ako sklenené dvere v sprche. K dispozícii je tiež zelená kuchynská hubka a biela melamínová hubka. Napríklad kuchynská hubka zbaví sklo rúry usadených nečistôt, zatiaľ čo melamínová hubka je správnou voľbou na citlivé povrchy, ako sú poťahy stoličiek alebo sedadlá v aute. Topánky, dvere a sklenené povrchy tiež vyčistí bez stôp. Po dokončení práce je možné kefu UniversalBrush jednoducho krátko očistiť pod tečúcou vodou. Nadstavce a hubky sú samozrejme opakovane použiteľné a je možné ich umývať v umývačke riadu do 50°C. A vďaka káblu micro USB je táto šikovná pomocníčka opäť rýchlo pripravená na použitie.

Ak chcete okná umyť rýchlo, bez vŕzgania a šmúh, môžete použiť GlassVac od spoločnosti Bosch. Akumulátorový čistič okien je obľúbeným pomocníkom v domácnosti vďaka svojej jedinečnej technológii stierania a kompaktnému dizajnu, ktorý umožňuje čistenie až po okraj.

UniversalBrush bude v predaji od mája 2021. Všetky uvedené ceny sú nezáväzné odporúčané ceny vrátane aktuálnej DPH.

Parametre prístrojaUniversalBrush
Napätie/kapacita akumulátora3,6 V lítium-ión/1,5 Ah integrovaný
Voľnobežné otáčky215 min-1
Ochrana IPIP X5 (ochrana proti striekajúcej vode zo všetkých smerov)
Rozmery (dĺžka × výška × šírka)140 x 100 x 45 mm
Hmotnosť bez nadstavcov330 g
Rozsah dodávky/odporúčaná maloobchodná cena vrátane DPHPrístroj s kefou, jemnou kefou, držiakom hubiek s uchytením na suchý zips a abrazívnou odolnou hubkou a neabrazívnou hubkou z mikrovlákna. 49,99 €

Dostupné príslušenstvo:
• Štetinová kefa: 9,99 €/kus
• Jemná kefa: 9,99 €/kus
• Držiak hubky: 9,99 €/kus
• Abrazívna odolná hubka: 9,99 €/3 kusy
• Neabrazívna hubka z mikrovlákna: 9,99 €/3 kusy
• Kuchynská abrazívna hubka: 9,99 €/3 kusy
• Melamínová čistiaca hubka: 9,99 €/3 kusy

Zmeny sú vyhradené.

Kontakt pre novinárov:

Adéla Lišková
Tel.: +420 728 360 250
Email: Adela.Liskova@cz.bosch.com

Robert Bosch Power Tools GmbH, divízia skupiny Bosch, je svetovou jednotkou na trhu elektrického náradia, záhradného náradia, príslušenstva a meracej techniky. V roku 2021 dosiahla táto divízia so svojimi 21 000 zamestnancami obrat 5,8 miliardy eur, z čoho 80 percent získala mimo územia Nemecka. So značkami, ako sú Bosch a Dremel, sa divízia zameriava predovšetkým na potreby používateľov a silný inžiniersky vývoj. Jadrom úspechu je sila a rýchlosť inovácií: V roku 2022 sa divízia Elektrické náradie chystá uviesť na trh viac než 100 inovácií vo všetkých štyroch segmentoch: Elektrické náradie, Záhradná technika, Príslušenstvo a Meracia technika.

Bosch Group je vedúcim medzinárodným dodávateľom technológií a služieb. Spoločnosť celosvetovo zamestnáva približne 420 300 zamestnancov (stav k 31. 12. 2022). Za rok 2022 dosiahla firma podľa predbežných údajov obrat 88,4 miliardy eur. Činnosť Bosch Group sa člení do štyroch obchodných oblastí: Mobility Solutions, Priemyselná technika, Spotrebný tovar a Energetika a technika budov. Ako popredná spoločnosť v oblasti Internetu vecí, Bosch ponúka inovatívne riešenia pre inteligentné domácnosti, inteligentné mestá, prepojenú mobilitu a prepojený priemysel. Využíva svoje znalosti senzorových technológií, softvéru a služieb, taktiež svoj vlastný IoT cloud k tomu, aby zákazníkom ponúkol prepojené riešenia naprieč oblasťami – a to z jediného zdroja. Strategickým cieľom Bosch Group je prinášať inovácie pre prepojený život. Bosch zlepšuje kvalitu života na celom svete vďaka výrobkom a službám, ktoré sú inovatívne a vzbudzujú nadšenie. Stručne povedané, Bosch vytvára technológie, ktoré sú „Stvorené pre život“. Bosch Group zahŕňa spoločnosť Robert Bosch GmbH a viac ako 440 dcérskych a regionálnych spoločností vo vyše 60 krajinách sveta. Po započítaní predajných a servisných partnerov pokrýva globálna vývojárska, výrobná a obchodná sieť spoločnosti Bosch takmer všetky krajiny. Bosch Group s viac než 400 závodmi je celosvetovo od jari 2020 CO2 neutrálna. Inovačná sila spoločnosti je základom budúceho rastu. Bosch v oblasti výskumu a vývoja zamestnáva 84 800 ľudí v 128 lokalitách po celom svete a takmer 44 000 softvérových inžinierov.

Viac informácií na www.bosch.com, www.bosch.sk, www.iot.bosch.com, www.bosch-press.sk, twitter.com/BoschPress.

Stále hľadáte niečo?