Suche

Tlačová informácia #Elektrické náradie
Zdieľať tlačovú informáciu

Rozšírenie pre AdvancedTrimRouter 18V-8: Nová zanorovacia jednotka hornej frézky pre domácich majstrov

Premena akumulátorovej ohraňovacej frézky na hornú frézku

  • Frézovací kôš pre akumulátorovú ohraňovaciu frézku: Frézovanie drážok a dutín bez námahy
  • Presné nastavenie hĺbky: Vykonajte akýkoľvek štandardný rez pomocou sedemstupňového hĺbkového dorazu
  • Jednoduché vedenie: Kompatibilné s vodiacimi lištami Bosch a paralelným vedením
  • Flexibilná výmena: Akumulátorová ohraňovacia frézka a horná frézka sú k dispozícii ako sada 2 v 1
Pavel Roman

Pavel Roman >

X

Akumulátorovú ohraňovaciu frézku AdvancedTrimRouter 18V-8 od spoločnosti Bosch možno teraz vďaka šikovnému nadstavcu ľahko premeniť na akumulátorovú hornú frézu. S novou zanorovacou jednotkou pre hornú frézku môžu domáci majstri frézovať drážky a vrecká s ešte väčšou presnosťou. Náradie, ktoré je súčasťou akumulátorového systému Bosch „18 V Power for All“, tak možno použiť v ešte širšom rozsahu aplikácií. Nová zanorovacia jednotka hornej frézky je k dispozícii ako samostatné príslušenstvo pre akumulátorovú frézku AdvancedTrimRouter 18V-8 alebo ako sada 2 v 1, ktorá obsahuje ohraňovaciu frézku AdvancedTrimRouter 18V-8, základňu ohraňovacej frézky, zanorovaciu jednotku hornej frézky a ďalšie užitočné príslušenstvo.

Presné frézovanie bez námahy

Zanorovacia jednotka hornej frézky Bosch umožňuje používateľom frézky AdvancedTrimRouter 18V-8 ponoriť sa priamo do obrobku a frézovať drážky a dutiny s bezkonkurenčnou presnosťou. Každú bežnú hĺbku frézovania možno rýchlo a jednoducho nastaviť výberom jednej zo siedmich prednastavených hĺbok pomocou hĺbkového dorazu. To znamená, že domáci majstri už nemusia strácať čas prácnym meraním hĺbky frézovania ako pri konkurenčných modeloch. Namiesto toho dosiahnu požadovaný výsledok len v niekoľkých krokoch. Ďalšie variabilné jemné nastavenie hĺbky umožňuje dosiahnuť ešte presnejšie výsledky frézovania.

Jedno náradie, nespočetné množstvo aplikácií

Domáci majstri môžu ľahko vykonávať rôzne úlohy odpojením základne ohraňovacej frézky AdvancedTrimRouter 18V-8 a nasadením zanorovacej jednotky hornej frézky, čím sa ohraňovacia frézka zmení na plne funkčnú hornú frézku, ktorá je kompatibilná so systémom vodiacich líšt Bosch. Frézovanie rovných drážok, ako je napríklad drážka na zachytávanie šťavy na krájacej doske, je bezproblémové vďaka paralelnému vedeniu, ktoré je tiež súčasťou balenia. Vďaka ergonomicky tvarovaným rukovätiam padne frézka pohodlne do ruky a dá sa ľahko ovládať. Rovnako ako k základni ohraňovacej frézky je možno aj k zanorovacej jednotke hornej frézky pripojiť vysávač – takže kreatívne úlohy, ako je frézovanie písmen do drevenej dosky alebo stavba nábytku, idú ako po masle a zároveň s minimálnou mierou neporiadku.

Zanorovacia jednotka hornej frézky a ohraňovacia frézka 2 v 1 sú už v predaji. K dispozícii je aj množstvo rôznych druhov nástrojov Bosch – napríklad rôzne sady fréz s drážkovacími, gravírovacími a oblými bitmi. Uvedené ceny sú nezáväzné cenové odporúčania vrátane DPH.

Technické údajeZákladňa hornej frézky
Maximálny zdvih frézovacieho koša45 mm
Hmotnosť (bez náradia a akumulátora)1,3 kg
Rozmery (bez náradia a akumulátora)256 x 120 x 209 mm
Rozsah dodávky/doporučená maloobchodná cena vrátane DPHZákladňa hornej frézky v krabici s držiakom vodiacej lišty vrátane adaptéra vodiacej lišty, prachového adaptéra a strediaceho kolíka: 59,99 €

Technické údajeSada 2 v 1
Napätie akumulátora18 V
Upínanie nástrojov6/8 mm
Voľnobežné otáčky10 000–30 000 min-1
Hmotnosť ohraňovacej frézky (bez akumulátora)1,1 kg
Hmotnosť hornej frézky (vrátane základne, bez akumulátora)2,1 kg
Maximálny zdvih ohraňovacieho/horného frézovacieho koša38/45 mm
Rozmery ohraňovacej/hornej frézky (náradie, bez akumulátora)140 x 120 x 186 mm /
256 x 120 x 234 mm
Rozsah dodávky/doporučená maloobchodná cena vrátane DPHSada v SystemBoxe (M) pozostávajúca z ohraňovacej frézky AdvancedTrimRouter 18V-8, zanorovacej jednotky pre hornú frézu, držiaka vodiacej lišty vrátane adaptéra vodiacej lišty, prachového adaptéra (pre základňu hornej frézy), prachového adaptéra (pre základňu frézy), strediaceho kolíka, paralelného vedenia, kopírovacieho krúžku, kľúča, klieští (6 mm) a klieští (8 mm): 234,99 €

Zmeny sú vyhradené.

Máte nejaké otázky alebo pripomienky k tejto tlačovej správe?
Neváhajte nás kontaktovať.

Kontakt pre novinárov:
Adéla Kučerová
Tel.: +420 728 360 250
Email: Adela.Liskova@cz.bosch.com

Robert Bosch Power Tools GmbH, divízia skupiny Bosch, je svetovou jednotkou na trhu elektrického náradia, záhradného náradia, príslušenstva a meracej techniky. V roku 2021 dosiahla táto divízia so svojimi 21 000 zamestnancami obrat 5,8 miliardy eur, z čoho 80 percent získala mimo územia Nemecka. So značkami, ako sú Bosch a Dremel, sa divízia zameriava predovšetkým na potreby používateľov a silný inžiniersky vývoj. Jadrom úspechu je sila a rýchlosť inovácií: V roku 2022 sa divízia Elektrické náradie chystá uviesť na trh viac než 100 inovácií vo všetkých štyroch segmentoch: Elektrické náradie, Záhradná technika, Príslušenstvo a Meracia technika.

Bosch Group je vedúcim medzinárodným dodávateľom technológií a služieb. Spoločnosť celosvetovo zamestnáva približne 421 000 zamestnancov (stav k 31. 12. 2022). Obrat firmy za rok 2022 dosiahol podľa predbežných výsledkov obrat 88,2 miliardy eur. Činnosť Bosch Group sa člení do štyroch obchodných oblastí: Mobility, Priemyselná technika, Spotrebný tovar a Energetika a technika budov. Ako popredná spoločnosť v oblasti Internetu vecí, Bosch ponúka inovatívne riešenia pre inteligentné domácnosti, inteligentné mestá, prepojenú mobilitu a prepojený priemysel. Využíva svoje znalosti senzorových technológií, softvéru a služieb, taktiež svoj vlastný IoT cloud k tomu, aby zákazníkom ponúkol prepojené riešenia naprieč oblasťami – a to z jediného zdroja. Strategickým cieľom Bosch Group je zjednodušiť prepojený život pomocou produktov a riešení, ktoré buď obsahujú umelú inteligenciu (AI), alebo boli vyvinuté či vyrobené s jej pomocou. Bosch zlepšuje kvalitu života na celom svete vďaka výrobkom a službám, ktoré sú inovatívne a vzbudzujú nadšenie. Stručne povedané, Bosch vytvára technológie, ktoré sú „Stvorené pre život“. Bosch Group zahŕňa spoločnosť Robert Bosch GmbH a približne 470 dcérskych a regionálnych spoločností vo viac ako 60 krajinách sveta. Po započítaní predajných a servisných partnerov pokrýva globálna vývojárska, výrobná a obchodná sieť spoločnosti Bosch takmer všetky krajiny. So svojimi viac než 400 pobočkami po celom svete je skupina Bosch od prvého štvrťroku roku 2020 CO2 neutrálna. Inovačná sila spoločnosti je základom budúceho rastu. Bosch zamestnáva 85 500 pracovníkov v oblasti výskumu a vývoja v 136 lokalitách po celom svete a takmer 44 000 softvérových inžinierov.

Viac informácií na www.bosch.com, www.bosch.sk, www.iot.bosch.com, www.bosch-press.sk, twitter.com/BoschPress.

Stále hľadáte niečo?